Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij


ZASIĘG DZIAŁANIA

o firmie

Głównym profilem naszej działalności jest branża rozładunkowo-przeładunkowa oraz transport samochodowy i kolejowy materiałów sypkich.

Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją kruszyw drogowych, kolejowych, hydrotechnicznych oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem przeznaczonym do rozładunku wagonów. W ramach realizacji zamówień zapewniamy transport samochodowy i kolejowy ładunku do miejsca przeznaczenia.

Zapewniamy kompleksową obsługę powierzonych zadań w tym wszelkie formalności niezbędne przy współpracy z przewoźnikami kolejowymi. Dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne pozwala nam na dostarczenie zamówionych materiałów oraz wykonywanie usług na terenie całego kraju.

Stale dążymy do unowocześniania swojego asortymentu i taboru, aby naszą działalność wyróżniała najwyższa jakość i konkurencyjne ceny. Posiadamy kompetentną, dobrze wyszkoloną i doświadczoną kadrę, co pozwala na profesjonalną i w pełni satysfakcjonującą realizację powierzonych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były wykonane zgodnie z preferencjami każdego zleceniodawcy.